Menu
Sepetiniz

EQUO

BACTERYAAZOT DÖNGÜSÜ İÇİN BİYOLOJİK AKTİVATÖR Akvaryumlar, deniz, göller veya nehirler gibi doğal ortamların aksine, sürekli su değişimi garantisi bulunmayan kapalı ortamlardır.Tankın içinde, doğada olduğu gibi, kirleticiler ve toksinler orada yaşayan organizmaların metabolizması tarafında..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
BIO ALGANEXBİYOLOJİK YOSUN GİDERİCİYosun her zaman birçok akvaryum sever için büyük bir sorun olmuştur, çünkü çoğalması hem akvaryumun güzelliğini hem de organizmaların sağlığını tehlikeye atmaktadır; tankın biyolojik dengesi ile ilgili sorunlara neden olur ve en ciddi durumlarda bitkilerin ve ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
BIO EXTRAHETEROTROFİK BAKTERİYEL FLORA İÇİN BİYOLOJİK AKTİVATÖRAkvaryumlarda yetiştirilen organizmaların gelişimi ve çoğalması için gerekli bir durum, düşük bir besin konsantrasyonudur.Özellikle Resif akvaryumlarında, sert mercanın doğru büyümesini sağlamak için, Fosfat (PO4) konsantrasyonunu litre ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
BIO START2AKVARYUMLAR İÇİN İLK BAŞLANGIÇ BAKTERİ PAKETİAkvaryumlarınızda, ilk başlangıç için 2 Adet RemoverNH3,  4 Adet Bakterya Bulunan İlk Kurulum Bakterilerini İçerir.Bakterya; Azot döngüsü için biyolojik aktivatördür.Remover NH3; Amonyum, Klor ve Kloromini suda Nötrilize eder.Bakterya ; 50 ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
BIO START3BAKTERİYEL FLORA İÇİN BİYOLOJİK AKTİVATÖRLER VE ANTİ YOSUN HEPSİ BİR ARADATek kullanımlık şişelerde tam Azot döngüsüne, NO3 ve PO4 ve istenmeyen alglerin biyolojik olarak azaltılmasına izin vermek için seçilen bakteri kültürleri ve enzimleri içerir.Profesyonel bir resif tankı kurarken hiç ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
NUTROBACTDENETRİFİK BAKTERİ İÇİN KOMBİN BESLENMENUTROBACT'ın özellikle BACTERYA ve / veya BACTERYA ile kombine edilmesi, tatlı su ve deniz akvaryumlarında biyolojik olarak yararlanabilen Karbon eksikliği gösteren özellikle tavsiye edilir (Karbon, Nitrat ve Fosfat dönüşümüne karışan bakterilerin meta..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
PROBACTPROBİYOTİK KOMPLEKSOrganik maddelerin biyolojik dönüşümü (biyodegradasyon) için fotosentetik bakterilere ve seçilmiş probiyotik bakteri konsorsiyumlarına dayanan sıvı biyolojik aktivatör. Probiyotikler, yeterli miktarlarda düzenli olarak uygulanan, hedef sisteme, bu durumda akvaryuma fay..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
REMOVER NH3AMONYUM, KLOR VE KLORAMİNİ ELEME Akvaryumlar, doğal ekosistemlerin (denizler, göller, nehirler) aksine sürekli su yenilenmesini garanti etmeyen kapalı sistemlerdir. Bununla birlikte, bir akvaryuma, doğada olduğu gibi, kirletici, potansiyel olarak toksik maddeler üretilir, çünkü ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)