Menu
Sepetiniz

Zeochem

Zeochem – Carbon Açıklama:Deniz akvaryumu ve Tatlı Su Akvaryumu kullanımını için uygundur.Akvaryum suyunda oluşan sarılığı alır. Toksinleri ve zararlı gazları tutar.Ozon kullanılan alanlarda gazın emilimini yapar.Uzun süreli kullanımlarda canlılar için gerekli olan doğal yaşam döngüsünün oturma..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Zeochem – FlairAçıklama:Akvaryumda oluşan yüksek amonyağı hızlı bir şekilde absorbe  eder.Toksinleri ve zararlı gazları tutar.İçersinde doğal dengelerin tamamını destekleyen liofize edilmiş bakteri kültürleri ve aktif enzimleri ile çok yönlü temizlik ve düzenleme sağlar.Akvaryum da canlılar açm..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Kulanım Amacı ve Özelikleri :ZeoChem liquid Phos fosfat bağlayıcı ürün; tuzlu su ve tatlı su akvaryumlarında oluşan fosfatı bağlar. Akvaryumlarda fosfattan olusabilecek sorunları minimize eder. Yosun sorunlarında etkilidir.Bilinen en hızlı fosfat düşürme tekniğidir, Sıvı yapısı ile ml bazında hesap ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Zeochem  Phos Plus +Açıklama :Fosfat  mercan ve biyolojik denge için hayati önem taşır . Akvaryumlar’da oluşturulması istenen fosfatı hızlı bir şekilde istenilen seviyeye çıkartır.Fosfatın sıfırlanması mercanlar’da doku kayıplarına neden olur .Nitrat düşürülemeyen akvaryumla..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
ZeoChem  Reef Chocolate – Reef BesinMercanların besin enzimleme hücreleri, iskeletleri, (Epidermis, Gastrodermis, Filamentler) ve besleyici kas hücrelerinin onarımında ve beslenmesinde gerekli olan minarellerin tamamını gerekli olan piramide  uygun olarak ihtiva ederek canlı büyümesinin ar..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Kulanım Amacı ve Özelikleri :ZeoChem Reef Cream; doğal sıvı mineral katkı maddesi tuzlu su akvaryumlarınızdaki mercanlarınızıngerçek renk ve doğal kondisyonlarını sağlayacak tüm mineral ve elementleri olması gereken miktarlarda içerir. İçeriğindeki malzemeler tamamen organik kaynaklı olduğu için sis..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
ZeoChem RICH SANDDoğal Magnezyum Kalsiyumlu Deniz Akvaryum KumuTamamen doğal yöntemlerle elde edilen magnezyum kalsiyum karbonatlı ZeoChem Sand, tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kulanım için uygundur. 0,5-1,5 ve 2-3 mm’ lik tane yapısı ile akvaryum içinde hoş ve doğal bir görünüm sağ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Zeochem – Solid Phos- Açıklama:Deniz akvaryumu ve Tatlı Su Akvaryumu kullanımını için uygundur.Akvaryumda oluşan fosfat ve silikatı tutar.Bol gözenekli boncuk yapısı ile yüksek litreli akvaryumlarda en etkin fosfat düşürme yöntemidir.Uzun süreli kullanımlarda canlılar için gerekli olan doğal ya..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
ZEOCHEM X- RAY  ( Alfa, Beta, Gama  ) BİLEŞİMİ:ALFA: Calcium chloride  ,Magnesium chloride  ,Strontium carbonate   ,Rubidium iodate   BETA: Sodiumcarbonete, Potassiumiodide, Potassium ChlorideGAMA: Potassium Bromide, Ammonium nitrate, Boric..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Zeochem – Zeolite Açıklama:Deniz akvaryumu ve Tatlı Su Akvaryumu kullanımını için uygundur.Amonyak , Ağır Metal ve Nitrat düşürmeye yardımcıdır.Uzun süreli kullanımlarda canlılar için gerekli olan doğal yaşam döngüsünün oturmasına ve gelişmesinde etkin rol oynar.Akvaryumlarda mikro ve makro yaş..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
ZeoChem Zero ResinKulanım Amacı ve Özelikleri :ZeoChem Zero Resin tam olarak rejenere edilmis iki recinenin karısımından elde edilir.H+ formunda güclü bir asit jel katyon degistirici OH- formunda güclü bir jel anyon degistiricidir.Yüksek oranda silika iceren suları temizler. Reverse Osmosis su arıtm..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)